WITAJ W KOŃSKIEJ CUKIERENCE

JAK POWSTALIŚMY

Kilka słów

O mnie

Mam na imię Joanna Woźnicka i już od 2016 r. prowadzę Końską Cukierenkę.
Pieczenie i przygotowywanie naturalnych i słodkich deserów dla koni stało się moją pasją.Końska Cukierenka nie jest zwykłą fabryką smakołyków dla koni, lecz jest nietuzinkowym uzewnętrznieniem moich trzech życiowych pasji.
Manufaktura końskich przysmaków została stworzona z pasji do koni i jeździectwa, z pasji do wypieków oraz z pasji do malarstwa. To połączenie sprawiło, że Wasze konie mogą zasmakować w prawdziwych rarytasach.

Krótka historia

Jak to się zaczęło?

W grudniu 2016 r. wracałam pociągiem z targów jeździeckich. Właśnie wtedy wpadłam na pomysł upieczenia własnych smakołyków dla konia, gdyż na targach nie znalazłam żadnego produktu godnego gustu mojego konia.
Miałam dosyć spleśniałych marchewek i plam na ubraniach od kawałków jabłek, a gotowe smakołyki dostępne na rynku jeździeckim nie urzekały ani jakością, ani smakiem.
Po powrocie do domu szukałam, czytałam, doszkalałam się, konsultowałam, testowałam, piekłam i piekłam najróżniejsze smakołyki. Skład miał dla mnie zawsze priorytetowe znaczenie dlatego olbrzymie dodatki świeżych owoców i warzyw do smakołyków były dla mnie priorytetem. Po wielu próbach, testach i konsultacjach stworzyłam swój autorski przepis na naturalne smakołyki dla koni.

Pierwotnie smakołyki miały być przeznaczone tylko dla mojego konia, jednak w bardzo krótkim czasie pozostali mieszkańcy stajni również zaczęli dopominać się o pyszne kęsy końskich przysmaków. Wtedy narodziła się nowa marka zupełnie niepowtarzalnych i przepysznych, naturalnych smakołyków dla koni.

Właśnie w ten sposób zaczęła się moja przygoda z manufakturą końskich przysmaków – Końską Cukierenką, która trwa niezmiennie od grudnia 2016 r.

Co tworzymy

Smakołyki dla koni najwyższej jakości

Zawsze w 100% naturalne

Lat na rynku
0 +

Istniejemy od 2016 roku.

Zamówień
0 +

Przez ostatnie 5 lat zrealizowaliśmy ponad 10 000 zamówień

Osób w zespole
0 +

Cały nasz zespół dba o to by smakołyki były najwyższej jakości

Dostawa międzynarodowa

Szybka i bezproblemowa wysyłka

100% Bezpieczne zakupy

PayPal / MasterCard / Visa / PayU